Anmälda lag

Viktig information om anmälan, lag som erlägger avgiften flyttas direkt upp på klara till Kick On Cup 2024. Lag som betalar går före dom som ej betalat, denna info finns på flera ställen att läsa på vår cupsida. Detta innebär att ingen klass är full innan vi har det antal betalande lag som klassen kan ta emot.

Välj åldersgrupp:

P14 år f.2010

1. Hvetlanda Gif
2. FORTUNA
3. Sils IF
4. AiK P2010U GUL1
5. AIK P2010U GUL2
6. IFK Falköping FF
7. Vardar/Makedonija IF
8. Mariestads bk
9. Falköpings FK
10. Fristad GoIF
11. Lekeberg/Latorp
12. Stenstorps IF
13. Floda Boif
14. Skara FC Blå
15. Skara FC Vit
16. IFK Tidaholm

Obetalda

1. Saleby/ Trässberg/ Norra Härene Reserv 1
2. Gislaveds IS Reserv 2
3. Kinnarp/Slutarp Reserv 3
4. Tölö IF Reserv 4

F14 år f.2010

1. Falköpings KIK svart
2. Sandareds IF F10
3. Skövde KIK svart
4. Skövde KIK svart/vit
5. Falköpings KIK röd
6. IFK Hindås
7. Mariebo IK f10

P13 år f.2011

1. Mörrums GoIS/FK
2. Latorps IF/Lekebergs IF
3. AIF P11
4. Falköpings FK Röd
5. Falköpings FK Svart
6. Jonsereds if
7. IFK Falköping Blå
8. IFK Falköping Vit
9. Hestrafors IF
10. IFK Fjärås Röd
11. IFK Fjärås Vit
12. Katrineholms AIK
13. IF Hallby FK - Blå
14. IF Hallby FK - Vit

Obetalda

1. Ekedalen/Fröjered
2. Tofta Gif

F13 år f.2011

1. Sjömarkens IF
2. Emtunga,Tråvad,Larv,Vedum
3. Månsarps IF
4. Mariebo IK gul
5. Mariebo IK svart
6. IK Viljan Strägnäs 2
7. IK Viljan Strägnäs 1

Obetalda

1. Hörnebo SK

P12 år f.2012

1. Boo FF
2. Västra Mark
3. Stenkullen GoIK
4. Lerums IS
5. Lerums IS
6. Hemsjö IF P12 Svart
7. Tidaholms G&If
8. Habo IF 1
9. Habo IF 2
10. Hunnebo/Bovall
11. Vara SK Svart
12. Hälsinggårdens AIK
13. Ik Svane
14. Stala IF
15. SG Ruddalen IF Röd
16. SG Ruddalen IF Svart
17. Hammarby IF
18. Dingtuna GIF
19. Hovås Billdal IF Blå
20. Hovås Billdal IF Grön
21. IFK Falköping Blå 1
22. IFK Falköping Blå 2
23. IFK Falköping Vit
24. Mariestads bk blå
25. Mariestads bk röd
26. Dalby GIF
27. Vara SK Gul
28. Hestrafors IF
29. Boo FF
30. BK-Trix P12
31. Tenhults IF
32. Älvsborg FF 1
33. Älvsborg FF 2
34. IF Väster Grön
35. IF Väster orange
36. IK Brage / grön
37. IK Brage / vit
38. Holmalunds IF Alingsås
39. Byttorps IF
40. Skövde AIK Röd
41. Skövde AIK Svart
42. Skövde AIK Vit
43. Kärra blå
44. Kärra gul
45. IK Zenith Grön
46. IK Zenith Vit
47. Jonsereds if
48. Skara FC 1

Obetalda

1. Skara FC 2 Reserv 1*
2. Karlskoga Sk Reserv 2*

F12 år f.2012

1. Kinnarp-Slutarps IF
2. Falköpings KIK
3. Qviding FIF
4. TG&IF Svart
5. Stenstorps IF
6. Skultorps IF
7. Falköpings KIK
8. Anderstorps IF
9. TG&IF Vit
10. Särö Kullavik IF
11. Skövde KIK Svart
12. Skövde KIK Blå
13. Skövde KIK Blåsvart
14. IF Eker/Latorps IF Svart
15. IF Eker/Latorps IF Vit
16. Värmdö IF

Obetalda

1. Täby FK Svart Reserv 1
2. Täby FK Blå Reserv 2